Gumy szelkowe

Dzięki nowoczesnym metodom druku możemy zrealizować zamówienia masowe, obejmujące dużą ilość powtarzalnych egzemplarzy szelek. Wystarczy wysłać do nas gotowy projekt lub zlecić nam jego opracowanie. Wszystkie elementy, które mają być umieszczone na szelkach, na etapie wstępnym są przez Państwa akceptowane.

Guma szelkowa

Nadruki na szelkach realizujemy w wersji full color. Wysokiej jakości produkty, jakich używamy do przenoszenia grafik na materiał, gwarantują doskonałe odzwierciedlenie kolorów oraz czytelność nawet najdrobniejszych detali. Nadruki są odporne na ścieranie oraz wilgoć, co pozwala na zachowanie walorów estetycznych szelek przez wiele lat.

Guma szelkowa może stanowić element ozdobny tradycyjnych szelek, a także wzbogacać szelki do koszuli, które stają się coraz popularniejszym elementem męskiej garderoby.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty oraz dotychczasowymi realizacjami. Przygotujemy wstępny kosztorys nadruku na gumie szelkowej, a także projekt, który będzie uwzględniał Państwa oczekiwania w zakresie koloru oraz rodzaju grafiki, jaka ma być umieszczona na materiale.

Szelki do spodni to dziś nieodłączny element garderoby. Kiedyś kojarzone jedynie z maklerami giełdowymi, przez pewien czas zapomniane, wracają do łask. Naszym Klientom oferujemy możliwość dowolnego nadruku na gumie szelkowej, co pozwoli stworzyć niepowtarzalny produkt.

Guma na szelki to materiał wysokiej jakości, pozwalający na wykonanie na nim dowolnego nadruku w wersji pełnej lub jedynie wzoru, zdobiącego fragmenty. Specjalizujemy się w nadrukach bardzo dobrej jakości, korzystając z własnego parku maszynowego i produktów uznanych firm.

Szelki męskie

Guma szelkowa, którą oferujemy naszym Klientom, może być zadrukowana dowolnie wybranym wzorem, w indywidualnie dopasowanej kolorystyce. Może stanowić element ozdobny lub reklamowy, poprzez umieszczenie na niej logotypu firmowego. Szelki męskie mogą być zatem oryginalnym gadżetem promocyjnym.