Nadruki na paskach i taśmach

Od ponad 24 lat specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych nadruków na różnego rodzaju materiałach. Dla naszych Klientów wykonujemy między innymi taśmy reklamowe, które mogą posłużyć jako elementy promocji firmy, marki lub konkretnego produktu. Stosowana technologia pozwala na wykonanie nadruków wysokiej jakości, na różnych tkaninach. Zdobienia cechuje wyjątkowa odporność na ścieranie, działanie wilgoci, czy czyszczenie. Wykorzystujemy produkty wysokiej jakości, drukując na taśmach poliestrowych o grubości 1,8 mm.

Paski reklamowe

Jednym z głównych zastosowań naszych produktów są paski reklamowe. Dedykowane są przede wszystkim branży odzieżowej, ale także firmom, które poszukują nieszablonowych gadżetów promocyjnych lub personalizowanych elementów stroju firmowego dla swoich pracowników. Nadruki realizujemy na taśmach różnej szerokości: 10 mm (taśma tunelowa), 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 37 mm, 50 mm. Szerokość dobierana jest w zależności od planowanego przeznaczenia taśmy oraz oczekiwań Klienta. Zamówienia wykonujemy już od 100 m jednego wzoru o danej szerokości.

Paski do spodni z nadrukiem

Wykonując dla Państwa paski do spodni z nadrukiem, stawiamy przede wszystkim na jakość i trwałość wybranego zdobienia. Mając świadomość, jak odporne na ścieranie powinny być elementy drukowane, wykorzystujemy najnowszą technologię w tym zakresie, aby umieszczone na pasku logo lub grafika były czytelne i estetyczne przez wiele lat. Współpracujemy z Klientami z różnych branż, dostosowując ofertę do konkretnych potrzeb Zleceniodawcy. Pomagamy w wyborze odpowiednich produktów, z których mają powstać reklamowe paski do spodni. Przygotowujemy także projekty nadruków lub korzystamy z gotowych wzorów, które przekazuje nam Klient. Przed ostateczną decyzją o wykonaniu konkretnego nadruku, przesyłamy do wglądu wizualizację, pokazującą, jak finalnie będzie wyglądał zamówiony produkt. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Nasi pracownicy przedstawią szczegółowe warunki oferty, przygotują kosztorys, a także zapoznają Państwa z naszymi dotychczasowymi realizacjami.