27 lat doświadczenia i tradycji

Skorzystaj
z naszego doświadczenia

Dario to rodzinne przedsiębiorstwo o ponad 27-letniej tradycji. Przez lata naszej pracy zdobyliśmy fachową wiedzę na temat techniki nadruku sublimacyjno – transferowego na materiałach pasmanteryjnych. Cała nasza produkcja opiera się o druk metodą sublimacji termotransferowej. Zaletą tego druku jest perfekcyjne pełnokolorowe odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów (istnieje możliwość druku zdjęć/bitmap/przejść tonalnych). Ostatnimi czasy popularne stały się nadruki na taśmach przystosowanych do produkcji smyczy- mamy na tej płaszczyźnie duże doświadczenie, jesteśmy głównym zleceniobiorcom tego typu zamówień w Polsce.

Do tej pory z naszych usług korzystało wiele firm, w tym największych producentów smyczy reklamowych w Polsce. Jednakże nie ograniczamy się i drukujemy również na gumie, atłasie, wszelkiego rodzaju taśmach poliestrowych, lamówkach, a także z przyjemnością zrealizujemy oryginalne zamówienia naszych klientów.

Z naszych usług korzystają zarówno instytucje państwowe, agencje reklamowe, jak i małe i średnia przedsiębiorstwa, dla których nadrzędną wartością jest dobry wizerunek w oczach klienta.