Pasy do fotelików/pasy bezpieczeństwa

W naszej ofercie znajdują się także pasy do fotelików, zadrukowane wybraną przez Klientów grafiką. To produkty, które pozwalają na personalizację tego elementu wyposażenia każdego fotelika, stanowiąc bardzo trwały nośnik reklamowy. Druk wykonywany jest metodą sublimacji, która umożliwia zadruk różnych powierzchni. Najczęściej drukujemy na wszelkiego rodzaju materiałach, wykonanych z poliestru. Zlecenia realizujemy na wyrobach o szerokości od 6 mm do 400 mm.

Zabezpieczenia fotelików dziecięcych

Na taśmach stanowiących zabezpieczenia fotelików dziecięcych możemy wykonać dowolny, wybrany przez Klienta nadruk. Korzystamy z projektów przekazanych nam przez Zamawiających lub też przygotowujemy własne koncepcje, uwzględniające oczekiwania Klientów. Nadruk stanowi element dekoracyjny i reklamowy. Dzięki stosowanej technologii możemy wykonać zdobienia zawierające skomplikowane elementy grafiki oraz logo producenta. Drukujemy w pełnej gamie barw, dzięki czemu zyskują Państwo produkt finalny odpowiadający przygotowanemu wcześniej projektowi oraz odzwierciedlający realne kolory.

Pasy z nadrukiem

Pasy z nadrukiem wykonujemy w różnych szerokościach. Materiał stanowi tkanina poliestrowa o rozmiarze 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 37 mm lub 50 mm. Nadruk może obejmować jedynie fragment paska lub też całą jego powierzchnię. Zdobienia są wyjątkowo trwałe i odporne na ścieranie, co ma niebagatelne znaczenie przy intensywnym użytkowaniu pasów zabezpieczających foteliki samochodowe. Nadruk dostosowywany jest do indywidualnych oczekiwań każdego Klienta i może obejmować wybraną grafikę lub logotyp firmowy, ozdabiający paski reklamowe. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu pasy mogą być wykorzystywane jako element promocyjny, tworzący ciekawy i funkcjonalny gadżet reklamowy. Realizujemy zlecenia, które obejmują nadruk jednego wzoru na minimum 100 m taśmy o tej samej szerokości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.