Składanie zamówień

Wstępne informacje

Abyśmy mogli podjąć się realizacji nadruku musimy uzyskać od Państwa kompletny pakiet informacji co do sposobu wdrożenia projektu. Informacje mogą pochodzić bezpośrednio z formularza umieszczonego na zakładce Projektowanie w przypadku tworzenia czy dostosowywania wzornictwa przez naszego grafika lub mogą być zawarte w mailu wysłanym do nas na adres biuro@dario-nadruki.com, kiedy mają Państwo gotowy do nadruku wzór. W tym drugim przypadku potrzebujemy, abyście Państwo przesłali do nas oprócz samego wzoru (najlepiej w formie linku na WeTransfer) informacje zawarte w poniższych podpunktach:

  • typ taśmy (gumy) wraz z jego przeznaczeniem
  • informację odnośnie pliku graficznego czy wzór w nim zawarty jest dwustronny czy jednostronny i łączy się z innym plikiem przeznaczonym na tył taśmy
  • nazwę projektu obejmującą wzór lub dwa wzory (kiedy przód i tył jest różny na jednej taśmie lub gumie) oraz różne szerokości, na których ten wzór (wzory) się znajduje

Ponadto, niezależnie od wybranego sposobu przygotowywania wzornictwa przynajmniej raz musimy dostać od Państwa maila na adres biuro@dario-nadruki.com zawierającego poniższe dane:

  • imię, nazwisko oraz nazwę firmy
  • dane do wysyłki
  • dane do faktury

Na tym etapie pytamy się Państwa czy wyrażają Państwo zgodę na zapisywanie wzornictwa u nas w bazie danych. Jest tworzony specjalnie dla Państwa folder z imieniem, nazwiskiem oraz nazwą firmy. Tylko osoby uprawnione czyli Państwo mogą realizować zamówienia na wzornictwo znajdujące się w konkretnym waszym katalogu. Nie udostępniamy cudzych projektów osobom nieupoważnionym ani nie wykorzystujemy ich na własne potrzeby. Zostało to wdrożone celem zachowania lepszej powtarzalności podczas ponawiania zamówień na ten sam projekt nadrukowy. Nie występują wtedy dodatkowe konwersje plików (w przypadku innego trybu przesyłania danych przez klienta) oraz nie występują inne zmiany we wzorze przy przystosowywaniu go do druku. Raz zapisany plik staje się ostatecznym i jedynym źródłem informacji, z których korzystamy w przypadku ponawiania zamówienia.

Próby materiałowe

W następnym etapie domyślnie przechodzimy do realizacji próbnego nadruku. Koszt takiej próby to 30 zł netto. Próby są jednostronne o długości około 30cm (taśmy produkcyjne są dwustronne). Oczywiście, nie są one wymagane i wtedy prosimy o zaznaczenie takiej informacji w mailu. Niemniej, pozwalają naszemu klientowi stwierdzić czy efekty projektu są zadowalające. Oferujemy weryfikację wzornictwa w formie zdjęciowej lub bezpośrednią wysyłkę próbki materiałowej na wskazany uprzednio adres. Jeśli nadruk nie spełnia wymogów klienta przechodzimy do zmian projektowych. Edycja wzornictwa przy korzystaniu z usług naszego zalecanego specjalisty (którego plik jest przygotowany pod takową korektę) pozwala na proste wdrożenie kompleksowych zmian przy jednoczesnym zachowaniu niskiej opłaty – korzystają wtedy Państwo z formularza na zakładce Projektowanie zaznaczając checkbox “poprawa i dostosowywanie wzornictwa”. Po akceptacji kolejnej próby do bazy trafia ostateczna wersja pliku gotowa do wdrożenia produkcyjnego.

Realizacja zamówienia

Po uprzednim zatwierdzeniu ostatecznej wersji projektowej przez klienta przechodzimy do realizacji zlecenia, która wygląda w następujący sposób. Klient powołuje się na nazwę wzoru, informuje o metrażu, typie taśmy oraz szerokości. Celem weryfikacyjnym praw autorskich w przypadku wzornictwa prosimy o przesyłanie zamówień z jednego adresu pocztowego lub poinformowanie nas o jego zmianie

UWAGA !

W przypadku zamawiania taśm technicznych – smycze, torby, pasy – w sytuacji nieokreślenia typu taśmy zamówienie zostanie wdrożone na materiale standard.