Smycze reklamowe dla psów – niepowtarzalny gadżet reklamowy

Właściciele psów nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania z pupilem, bez smyczy. Decydują o tym nie tylko względy funkcjonalne, ale także przepisy, które nakazują wyprowadzanie psów na smyczy. Smycze dla psów produkowane są dziś w wielu odmianach kolorystycznych, różnej długości, a także z materiałów, dostosowanych do wielkości oraz wagi zwierzęcia.

To niezbędne akcesorium każdego miłośnika zwierząt ma także walor estetyczny oraz – doceniany szczególnie w ostatnich latach – efekt reklamowy. Indywidualne nadruki na smyczach sprawiają, iż smycz staje się doskonale widocznym nośnikiem promocyjnym, który może być wykorzystywany przez każdego przedsiębiorcę, zajmującego się zwierzętami.

Smycze z nadrukiem

Smycze z nadrukiem to idealny gadżet promocyjny gabinetów weterynaryjnych, sklepów zoologicznych, producentów akcesoriów i karm dla psów, czy organizacji zajmujących się ochroną praw zwierząt. Technologia umożliwia umieszczenie dowolnego napisu i grafiki na materiale, a nadruk jest trwały, odporny na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne czy czyszczenie.

Taśmy, na których realizowany jest nadruk, można indywidualnie dopasować pod względem szerokości oraz kolorystyki. Umożliwiają wykonanie smyczy dla mniejszych psów lub ras wielkich, które wymagają materiału o odpowiedniej odporności. Umieszczając na produkcie własne logo lub wybraną wcześniej grafikę, możemy stworzyć idealny gadżet promocyjny czy też przedmiot, oferowany później klientom w regularnej sprzedaży.

Indywidualny nadruk

Smycze z indywidualnym nadrukiem mogą być wykonane w pełnej kolorystyce lub wybranym przez klienta wariancie. Grafika może obejmować całą powierzchnię taśmy, ewentualnie stanowić delikatne zdobienie. Dostępność różnorodnych taśm od 6 do 400 mm sprawia, iż na smyczy można umieścić dowolny napis lub logo firmowe.

Jako gadżet promocyjny polecane są także kolorowe smycze, które dziś stały się wyjątkowo popularne. Neonowe odcienie sprawiają, iż to produkty coraz chętniej kupowane przez posiadaczy zwierząt. Zlecając nadruk na smyczach, można zadrukować taśmę w technologii full color, wybraną wcześniej, modną barwą.

Smycze reklamowe to idealne rozwiązanie dla firm i organizacji, związanych ze zwierzętami. Na taśmie można umieścić dowolną grafikę lub napis, dzięki czemu staną się skutecznym nośnikiem reklamy. Możliwość indywidualnego dopasowania ich kolorystyki oraz grafiki, jaka ma być umieszczona na smyczy, sprawia, iż są uniwersalnym, praktycznym i modnym gadżetem, chętnie wykorzystywanym przez klientów.