Taśmy do plecaków i toreb

Paski do toreb są elementem ozdobnym, mającym wpływ na estetykę i wygląd finalnego produktu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym możliwe jest wykonanie na pasku dowolnych nadruków, które odpowiednio zaprojektowane, będą stanowić element dekoracyjny. Zajmujemy się wykonywaniem nadruków na taśmach poliestrowych, które wykorzystywane są między innymi jako paski do plecaków. Nadruk realizujemy metodami, które gwarantują wyjątkową czytelność detali, odwzorowanie kolorystyczne oraz trwałość grafiki. Nadruki, w zależności od potrzeb Klientów, wykonujemy na taśmach o grubości 1,8 mm, o następujących szerokościach: 10 mm (taśma tunelowa), 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 37 mm, 50 mm.

Paski z nadrukiem

Paski z nadrukiem wykonujemy na podstawie projektu przedstawionego przez Klienta lub też przygotowanego przez naszych pracowników. Nadruk może obejmować jedynie niewielki fragment taśmy lub być wykonany na całej jej powierzchni. Dzięki stosowanym technikom druku możemy realizować projekty obejmujące nawet skomplikowaną grafikę, pełną drobnych detali oraz przejść barwnych.
Zamówienia na paski do toreb oraz plecaków wykonujemy już od 100 m jednego wzoru o danej szerokości. Stosujemy technologię zapewniającą trwałość nadruku, który jest odporny na ścieranie, czyszczenie oraz działanie wilgoci. Dzięki wytrzymałości taśmy może być ona wykorzystana jako strzemiona w plecakach lub elementy zapinające kieszenie.

Kolorowe paski

Do współpracy zapraszamy również firmy, które wykorzystują w swoich produktach kolorowe paski. Drukujemy w technologii full color, zapewniającej doskonałe wręcz odwzorowanie projektu na gotowym wyrobie oraz pełną kolorystykę. Produkty te są często elementem ozdobnym toreb, plecaków o charakterze sportowym, a także tornistrów szkolnych. Personalizowane paski są także bardzo skutecznym nośnikiem reklamy, na którym można nadrukować logotyp oraz wybraną grafikę w firmowych barwach. Dzięki indywidualnym nadrukom zyskujemy produkt uniwersalny, który może stać się gadżetem promocyjnym lub elementem stroju firmowego pracowników. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły oferty oraz nasze dotychczasowe realizacje.