Blog

Nasz kącik przekazywania wiedzy o sublimacji, materiałach, wydarzeniach i dodatkowych praktykach projektowych wraz z trendami. 

My gramy w otwarte karty, jest wiedza którą chcemy się podzielić

Od lat wspieramy firmy w ich dążeniu do tworzenia własnych marek poprzez produkty pasmanteryjne, które stają się częścią czegoś większego. Poniżej znajdziesz sekcję artykułów pozwalających Ci na lepsze zgłębienie tematów.

Nasza sekcja artykułów

Porady projektowe

Materiały

Wydarzenia

Najczęściej zadawane pytania

W przypadku zamówienia przekraczającego 5000 metrów firma może złożyć zapytanie do swojego dostawcy w kwestii odrębnej szerokości produktu. Jednak produkty tego typu wiążą się z wydłużonym czasem realizacji.

W przypadku ilości większej niż 10000 metrów firma może pozytywnie rozpatrzyć Twoją prośbę o realizacje nadruku na własnym produkcie. Jednak konieczne są testy takiego produktu, dlatego czas realizacji może być wydłużony.

Dla typowych zamówień czas realizacji określany jest na 10 dni roboczych. Zamówienia powyżej 50000 metrów mają czas ustalany indywidualnie.

W przypadku zamówień przekraczających 5000 metrów, firma oferuje spersonalizowaną paletę kolorów, dostosowując kolory w przesłanym projekcie do dotychczasowego motywu. Wymaganiem do realizacji usługi jest dostarczenie projektu w formie wektorowej oraz próbki materiałowej na nasz adres.

Zacznij z nami współpracę

Z przyjemnością rozpoczniemy naszą biznesową przygodę razem z Wami! Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie obupólny sukces. Jesteśmy gotowi na dynamiczną wymianę pomysłów i tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Dziękujemy za zaufanie i już teraz zapraszamy do inspirującej współpracy.