Warunki współpracy

Jak wyglądają warunki współpracy i jakie kryteria trzeba spełnić aby móc u nas realizować nadruki? Tego wszystkiego dowiesz się na tej stronie.

Działamy przejrzyście i klarownie. Doskonale wiemy jak ważne jest określenie warunków już na samym początku – czego można od nas oczekiwać i jak wygląda nasze podejście do realizacji zlecenia. Działamy jako drużyna starając się indywidualnie podchodzić do wszelkich kwestii, jednak ze względu na to że jest to właśnie współpraca, wymagamy dostosowania się do ogólnego zbioru zasad, pomagających w świadczeniu przez nas usług.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Skontaktuj się z nami mailowo aby otrzymać wycenę na swój produkt
 2.  
 3. W oparciu o nasze wytyczne przygotuj swój projekt na taśmę. Pamiętaj aby nadać nazwę na projekt i tym samym w przyszłości nie musieć go przesyłać ponownie. Pozwoli Ci to powołać się na tą nazwę w przyszłych zamówieniach.
 4.  
 5. Zleć nam zrobienie próby, aby sprawdzić jak wyglądają elementy motywu wzorniczego i jego kolory. Możesz wysłać próbkę posiadanego materiału, aby dobrać kolory.
 6.  
 7. Po akceptacji zleć nam nadruk zadanego metrażu.
Firma może odmówić realizacji zlecenia w przypadku:  
  • Niedostosowania się do terminu realizacji.
 
  • Niedostosowania się do minimum produkcyjnego.
 
  • Źle przygotowanego projektu, niezgodnego z wytycznymi.
 
  • Podejrzenia co do braku praw autorskich.
 
 • Brak terminowych płatności

Odpowiedzialność za prawa autorskie przesyłanych do nas plików posi sam zleceniodawca.

W przypadku zamówienia przekraczającego 5000 metrów firma może złożyć zapytanie do swojego dostawcy w kwestii odrębnej szerokości produktu. Jednak produkty tego typu wiążą się z wydłużonym czasem realizacji.

W przypadku ilości większej niż 10000 metrów firma może pozytywnie rozpatrzyć Twoją prośbę o realizacje nadruku na własnym produkcie. Jednak konieczne są testy takiego produktu, dlatego czas realizacji może być wydłużony.

Dla typowych zamówień czas realizacji określany jest na 10 dni roboczych. Zamówienia powyżej 50000 metrów mają czas ustalany indywidualnie.

W przypadku zamówień przekraczających 5000 metrów, firma oferuje spersonalizowaną paletę kolorów, dostosowując kolory w przesłanym projekcie do dotychczasowego motywu. Wymaganiem do realizacji usługi jest dostarczenie projektu w formie wektorowej oraz próbki materiałowej na nasz adres.

Zacznij z nami współpracę

Z przyjemnością rozpoczniemy naszą biznesową przygodę razem z Wami! Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie obupólny sukces. Jesteśmy gotowi na dynamiczną wymianę pomysłów i tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Dziękujemy za zaufanie i już teraz zapraszamy do inspirującej współpracy.